Průmyslové šicí stroje a textilní technika
vyhledání na webu
Přihlášení
Košík
0 ks0 EUR

About usNejprodávanější
Šicí stroj Elna 1000 SF
Naše cena:  4131 EUR
Běžná cena: 4338 EUR
více
design
Šicí stroj Elna 264
Naše cena:  6198 EUR
Běžná cena: 6508 EUR
více
design
Šicí stroj Elna 220eX
Naše cena:  4958 EUR
Běžná cena: 5206 EUR
více

Společnost TEXCENTRUM, spol.s r.o. vznikla v roce 1992 se zaměřením na prodej a servis šicích strojů. Začátky jsou spojeny především s prodejem domácích šicích strojů a overlocků v blízkém okolí...

Rozvoj podnikání nás dále nasměroval k prodeji a servisu průmyslových šicích strojů a textilní techniky. Tento krok je nedílně spjat se značkou SIRUBA, kterou na našem trhu již od našich začátků zastupujeme.

Nyní, s pohledem zpět, musíme uznat, že se naše volba zastupování značky Siruba se ukázala jako šťastná. Společný růst se značkou Siruba nás posunulo na pozici předního středoevropského distributora průmyslových šicích strojů. V tomto meziobdobí se SIRUBA vypracovala ze zcela neznámého malého výrobce na třetího největšího výrobce průmyslových šicích strojů na světě s ambicí dále růst.

Samotný prodej a servis ovšem nestačí v současné době pro úspěšné působení na trhu, proto bylo a je neustále naše portfolio produktů rozšiřováno o služby, které hrají stále důležitější roli v našem obchodě. K nim patří SirubaLeasing, SirubaProtiúčet, SirubaPůjčovna, SirubaKredit se kterými se můžete seznámit na našich stránkách.

Aktuality
Overlock elna eXtend 864air se vzduchovým navlékáním kličkařů. Overlock nikdy nebyl jednodušší! 
Nová elektronická řada šicích strojů elna eXperience = švýcarská kvalita + švýcarský design. 3 typy modelů - 550/560/570.
Tradice strojů ELNA. Mechanické šicí stroje, elektronické šicí stroje, velké quiltovací stroje a vyšívací stroje,overlocky a coverlocky, to vše je švýcarská značka ELNA.
Elna Siruba Brother
2003-2019 TEXCENTRUM     Všechna práva vyhrazena

šicí stroj, šicí stroje, domácí šicí stroje, vyšívací stroje, použité šicí stroje, náhradní díly, šicí stroje Siruba, Juki, Brother, Janome, Singer, SWF Battistella, Comel, Sun Star, stříhací technika, žehlící technika, Fiskars, Mundial